“PAÇ JETË TË GJATË”/ Jul Deda mirëpret pjesëtarin e ri të familjes (FOTO) – AlpeGossip
“PAÇ JETË TË GJATË”/ Jul Deda mirëpret pjesëtarin e ri të familjes (FOTO)

“PAÇ JETË TË GJATË”/ Jul Deda mirëpret pjesëtarin e ri të familjes (FOTO)

Me anë të një postimi në rrjete sociale, aktori shumë i dashur për publikun, Jul Deda ka dhënë lajmin e bukur se sot është bërë me nip.
Në foton e postuar nga Juli shihet se vogëlushin e porsalindur e kanë rrethuar me dashuri.

“Mire se erdhe ne familje Domenik Deda. I dashur nipi im, “taksirat” e ke te jesh pjese e nje familje te thjeshte shqiptare, qe eshte munduar, pa hile, te vere ndonje tulle modeste ne kete vend dhe shpresoj qe ti ta vazhdosh kete tradite dhe jam i bindur se keshtu do jete. Paç jete te gjate dhe te mbushur plot me suksese. Ne te duam shume….shume shume”, shkruan Juli.