“PYETA VETEN KUSH ËSHTË KJO”/ Fansat nuk e njohin më Hygerta Sakon me pamjen e re (FOTO) – AlpeGossip
“PYETA VETEN KUSH ËSHTË KJO”/  Fansat nuk e njohin më Hygerta Sakon me pamjen e re (FOTO)

“PYETA VETEN KUSH ËSHTË KJO”/ Fansat nuk e njohin më Hygerta Sakon me pamjen e re (FOTO)

Moderatorja e njohur e sportit, Hygerta Sako prej vitesh mbetet një nga vajzat më të komentuara në media dhe tërheq shpeshherë vëmendjen me fotot që poston në rrjete sociale.
Së fundmi Hygerta ka postuar një foto që i ka habitur fansat pasi nuk e kanë njohur dot moderatoren.

“Të paska tjetërsuar, pyeta veten po kjo kush është”, është një nga komentet e shumta në foton e moderatores.

“Nuk shof tjetërsim se ndryshe s’do e postoja kurrë. Ndoshta ti s’je i familjarizuar me portretin tim”, i përgjigjet Hygerta.