XHEMI SHEHU QAN HALLET PUBLIKISHT/ Shihni çfarë i punojnë aktorët e “Portokalli” (VIDEO) – AlpeGossip
XHEMI SHEHU QAN HALLET PUBLIKISHT/ Shihni çfarë i punojnë aktorët e “Portokalli” (VIDEO)

XHEMI SHEHU QAN HALLET PUBLIKISHT/ Shihni çfarë i punojnë aktorët e “Portokalli” (VIDEO)

Moderatorja e njohur e spektaklit “Portokalli” Xhemi Shehu është cilësuar gjithmonë si një ndër femrat më simpatike shqiptare. Xhemi është mjaft  e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale dhe  vazhdimisht publikon foto dhe video nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video në ‘Instastory’ ku shihet në ambientet e Top Channel ndërkohë që e rrethojnë shumë meshkuj. Në video moderatorja shihet duke u rregulluar, mirëpo siç tregon po rregullohet kot, pasi asnjëri prej aktorëve nuk po ja var.

“Nuk e di pse rregullohem kur s’të sheh askush (çunat e rinj)”, ka shkruar Xhemi pranë videos ku të gjithë aktorët janë të fokusuar në telefonat e tyre.