KËNGA “MË FAL” I DEDIKOHET FLORIT/ Ky është detaji të cilin fansat kapën në postimin e Elvanës… (FOTO) – AlpeGossip
KËNGA “MË FAL” I DEDIKOHET FLORIT/ Ky është detaji të cilin fansat kapën në postimin e Elvanës… (FOTO)

KËNGA “MË FAL” I DEDIKOHET FLORIT/ Ky është detaji të cilin fansat kapën në postimin e Elvanës… (FOTO)

Këngëtarja Elvana Gjata deklaroi se kënga “Më fal”, tekstin e së cilës e ka shkruar ajo vetë, është ndër këngët e saj më të preferuara.

Dhe menjëherë fansat e lidhën këngën me kantautorin Flor Mumajesi, duke aluduar se kënga i drejtohet pikërisht atij.

Pak ditë më parë, Elvana publikoi një foto në profilin e saj në “Instagram”, ku shfaqej e veshur me një palë recipeta të kuqe të Christian Dior dhe krahas fotos citonte vargjet e këngës në fjalë.

“Harrohet oh sa shpejt harrohet çdo e mirë”, – shkruante këngëtarja.

Mirëpo sot, Elvana e ka fshirë foton nga profili i saj. Ta ketë marrë këtë vendim vallë pas komenteve të shumta se fotoja i dedikohet Florit, apo xhelozi e partnerit të saj?