ISH-BANORJA E BB9/ Sozia e Armelës, një ndër vajzat më provokuese në “Instagram” (FOTO) – AlpeGossip
ISH-BANORJA E BB9/ Sozia e Armelës, një ndër vajzat më provokuese në “Instagram” (FOTO)

ISH-BANORJA E BB9/ Sozia e Armelës, një ndër vajzat më provokuese në “Instagram” (FOTO)

Armela Hyseni është një ndër ish-banoret e “Big Brother” më të komentuara pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Ajo tërheq vazhdimisht vëmendjen me pozat e saj provokuese në rrjetet sociale dhe me intervistat që jep në emisione të ndryshme televizive.

Këtë herë bëhet pjesë e “Copy-Paste” dhe ne kemi gjetur sozinë e saj. Behet fjalë për një modele mjaft seksi, Ariana Sayani. Kjo e fundit është edhe një yll instagrami, njëjtë edhe provokuese në rrjete sociale. Ajo është nga Los Angeles.