NUK NA E MORI MENDJA/ Xhemi na paska gënjyer të gjithëve – AlpeGossip
NUK NA E MORI MENDJA/ Xhemi na paska gënjyer të gjithëve

NUK NA E MORI MENDJA/ Xhemi na paska gënjyer të gjithëve

Xhemi Shehu është një nga moderatoret më të dashura për publikun, por edhe ndër më të komentuarat në media. Së fundmi Xhemi tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me ndryshimin që bëri në pamje duke u kthyer brune.

Fansat i komentonin Xhemit se brune është akoma edhe më e bukur dhe në sondazhin e “xing.al”, 61% votues treguan se moderatorja i pëlqen më shumë kështu.

Mirëpo Xhemi na paska gënjyer sepse sot ajo ka zbuluar se në fakt kishte vendosur paruke dhe vazhdon të jetë bjonde.

Megjithatë duhet thënë bjonde apo brune nuk ka rëndësi, Xhemi mbetet prapë një super yll.