FESTË PËRRALLORE/ Këngëtarja e njohur feston ditën e lindjes së vajzës (FOTO) – AlpeGossip
FESTË PËRRALLORE/ Këngëtarja e njohur feston ditën e lindjes së vajzës (FOTO)

FESTË PËRRALLORE/ Këngëtarja e njohur feston ditën e lindjes së vajzës (FOTO)

 

Fjolla  Morina  ka kohë që nuk sjell projekte të reja muzikore .

Këngëtarja e njohur i është përkushtuar biznesit dhe vajzës por ajo shihet shpesh me kolegët në festa të ndryshme.

Fjolla është aktive në instagram ku fotot provokuese nuk mungojnë ,dje ajo ka ndarë disa foto nga ditë lindja e vajzës Alayah.

Çdo detaj ishte ngjyrë e blu dhe në motivet e Fozzen,sigurisht që vogëlushja me sy të kaltër ishte  bërë një princesh e bukur.