Xing të kuqesh/ Shihni femrat që zgjodhën të njëjtën ngjyrë në ceremonin e dasmës (FOTO) - AlpeGossip
Xing të kuqesh/ Shihni femrat që zgjodhën të njëjtën ngjyrë në ceremonin e dasmës (FOTO)

Xing të kuqesh/ Shihni femrat që zgjodhën të njëjtën ngjyrë në ceremonin e dasmës (FOTO)

Në dasmën e Ledioni dhe Sarës ishte mbizotëruese e kuqa! E kuqja gjithmonë pëlqehet dhe ku më mirë sesa në një dasmë mund të veshësh të kuqe! E kuqja është për të dashuruarit dhe pas kësaj motoje duket se kanë shkuar Alketa, Besa, Eneda, Ami dhe Luana.

Të pesta me stile të ndryshme fustanesh, por me ngjyrën e dashurisë!

Kanë shkëlqyer, por duam të dimë ju kush ju pëlqen më shumë?