PËRKRAH ARTIOLA TOSKËS/ Ja si dukej Ledion Liço në ceremonin e dytë të dasmës (FOTO) – AlpeGossip
PËRKRAH ARTIOLA TOSKËS/ Ja si dukej Ledion Liço në ceremonin e dytë të dasmës (FOTO)

PËRKRAH ARTIOLA TOSKËS/ Ja si dukej Ledion Liço në ceremonin e dytë të dasmës (FOTO)

Dje u mbajt dasma e vitit në Como të Italis por familja Hoxha qëndruan larg rrjetet sociale duke mos publikuar asnjë detaj nga dasma.

Ishin vipat ata që nuk u ndalën me postimet e tyre duke hedhur foto në rrjetet sociale.

Ja fotoja që nuk mund të na shpëtonte ,Ledion Liço i veshur me kostum të bardhë pozon krahë Artiola Toskës dhe një mikut të tyre.