POSTIMI PREKËS/ Vajza e Dritan Priftit publikon momentet me të atin: Sa shumë na mungon - AlpeGossip
POSTIMI PREKËS/ Vajza e Dritan Priftit publikon momentet me të atin: Sa shumë na mungon

POSTIMI PREKËS/ Vajza e Dritan Priftit publikon momentet me të atin: Sa shumë na mungon

Fëmijët, akoma të vegjël, duke kënduar me babain në makinë dhe duke gëzuar jetën bashkë me ëndrrat fëminore.

Ndoshta në atë moment Dritan Prifti as që e ka ditur se momente si këto që duket sikur do t’i përsëritësh sa herë të të dojë qejfi, do mbeteshin vetëm kujtime dhe se ai nuk do t’i shihte fëmijët të rriteshin.

E bija, më e vogla e katër fëmijëve ka postuar videon, bashkë me fjalët prekëse “Sa shumë më mungon ba”.

Ndoshta ngaqë mund të ketë qenë e përkëdhelura e tij, Livia e kujton përherë të atin me fjalë përmallimi e foto të dikurshme, që të paktën ka fatin t’i ketë si kujtim.