MORENA NA ÇMENDI TË GJITHËVE/ Robert Berisha lë komentin pikant në videon e bërë nga dushi – AlpeGossip
MORENA NA ÇMENDI TË GJITHËVE/ Robert Berisha lë komentin pikant në videon e bërë nga dushi

MORENA NA ÇMENDI TË GJITHËVE/ Robert Berisha lë komentin pikant në videon e bërë nga dushi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka udhëtuar për në Tajlandë ku po kalon disa ditë të mira relaksi. Ajo ka publikuar në profilin e saj të Instagramit foto dhe video nga ky udhëtim, përmes të cilave ka treguar se po i shijon shumë temperaturat e larta në Ishujt Phi Phi të Tajlandës.

Së fundmi, Morena ka postuar një video ku tregon fizikun perfekt teksa lahet në dush. Videoja në fjalë ka marrë komente nga më të ndryshmet, ku vihet re dhe një koment nga këngëtari Robert Berisha, të cilit nuk i kanë humbur lëvizjet provokuese të Morenës teksa lahet e kapur pas dushit.

‘Ai mjeshtri që e ka montuar këtë dush, duhet gjetur dhe t’i japim 50 Euro…nuk po lëviz fare, hallall puna’, shkruan këngëtari. Ndërkohë Morena nuk ka reaguar ende dhe nuk dihet nëse ajo do të replikojë.