PASI MËSUAM SE ËSHTË SHTATZËNË/ Klea Huta shfaqet për herë të parë në publik – AlpeGossip
PASI MËSUAM SE ËSHTË SHTATZËNË/ Klea Huta shfaqet për herë të parë në publik

PASI MËSUAM SE ËSHTË SHTATZËNË/ Klea Huta shfaqet për herë të parë në publik

Para pak ditësh u bë e ditur se moderatorja Klea Huta është në pritje të ëmbël. Ajo dhe Elgiti do të bëhen prindër për herë të parë me një djalë, i cili pritet të vijë në jetë në fillim të verës.

Pas lajmit të shtatzënisë, Klea është shfaqur për herë të parë në publik. Mbrëmjen e djeshme Kiara Tito ka festuar ditëlindjen dhe moderatorja ishte një ndër të ftuarat. Ajo shfaqet në disa video të publikuara, e veshur me një fustan të zi dhe duke kërcyer me muzikë ritmike.