PAS DASMËS/ Bashkëshortja e Bleros bëhet moderatore, tani do e shohim me emisionin e saj (FOTO) – AlpeGossip
PAS DASMËS/ Bashkëshortja e Bleros bëhet moderatore, tani do e shohim me emisionin e saj (FOTO)

PAS DASMËS/ Bashkëshortja e Bleros bëhet moderatore, tani do e shohim me emisionin e saj (FOTO)

Afrona Dika, bashkëshortja e këngëtarit Blero ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi me dasmën që çifti mbajti pak ditë më parë ku ishin të ftuar edhe shumë personazhe të njohur të ekranit.

Afronën e kemi njohur që në fillim si partneren e Bleros, por tani e tutje do e shohim në profesionin e moderatores.

Bukuroshja bjonde po mendon t’i futet televizionit dhe të ketë një emision të saj. Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo me postimin e fundit në Instastory ku edhe i merr mendim fansave.

 

Sigurisht që shumica prej tyre i ka pëlqyer kjo ide dhe me siguri Afronën së shpejti do e shohim moderatore.