E THOTË “TROÇ” Fjoralba Ponari: Ja çafrë do bëja nëse do më shkruante ish i dashuri im – AlpeGossip
E THOTË “TROÇ” Fjoralba Ponari: Ja çafrë do bëja nëse do më shkruante ish i dashuri im

E THOTË “TROÇ” Fjoralba Ponari: Ja çafrë do bëja nëse do më shkruante ish i dashuri im

Fjoralba Ponari është gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo i jep herë pas here mundësinë ndjekësve të saj në Instagram të bëjnë pyetjet që dëshirojnë. Si pasojë, moderatorja e njohur jep edhe shumë këshilla.

Në “Ask me a question” e fundit, dikush e ka pyetur Fjoralbën nëse do t’i shkruante ish i dashuri i saj dhe do t’i shprehej se i mungon, çfarë mesazhi do t’i kthente ajo?

“Do mësohesh!”, ka shkruar moderatorja.

Kujtojmë që Fjoralba është shumë e lumtur, përsa i përket anës intime. Ajo është e lidhur prej disa vitesh me një djalë larg botës së ekranit