PO BËJNË LOJË? Thanë se Trixa dhe Donaldi u ndanë, por ky detaj na futi në dyshime – AlpeGossip
PO BËJNË LOJË? Thanë se Trixa dhe Donaldi u ndanë, por ky detaj na futi në dyshime

PO BËJNË LOJË? Thanë se Trixa dhe Donaldi u ndanë, por ky detaj na futi në dyshime

Së fundmi po përflitet se Trixa dhe Donald i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pas finales së madhe të “Big Brother”. Dyshja nuk u panë në asnjë moment bashkë në festën e organizuar nga Top Channel dhe për më tepër Trixa e hoqi Donaldin nga Instagrami.

Ajo bëri dhe një status ku shkruante “Histori fallco”, referuar historisë që nisi brenda mureve të shtëpisë.

Mirëpo një veprim i këngëtares ka shtuar dyshimet se kjo mund të jetë thjesht lojë e çiftit. Trixa ka hedhur një foto ku mban veshur një xhaketë gri që është shumë e ngjashme me atë që mbante aktori i humorit në natën finale.

Nga ana tjetër, Donaldi nuk e ka fshirë nga lista që ndjek në Instagram, duke shtuar më shumë spekulimet se lidhja e tyre ndoshta vazhdon.