E gjithë shtëpia me verore/ Valbona Selimllari poston foton me fëmijët(FOTO) – AlpeGossip
E gjithë shtëpia me verore/ Valbona Selimllari poston foton me fëmijët(FOTO)

E gjithë shtëpia me verore/ Valbona Selimllari poston foton me fëmijët(FOTO)

Në ditën e verës të gjithë bëhen pak fëmijë, sidomos kur vjen puna tek verorja. Ka edhe nga ata që nuk e heqin për muaj të tërë…Dje, bukuroshja Valbona Selimllari ka bërë verore për vete dhe tre fëmijët e saj.

Të vegjlit kanë bashkuar duart me mamin e tyre dhe e kanë ndarë momentin e parë të pranverës me të gjithë…deri në ardhjen e dallandyshes së parë…