Kunata që të gjithë do të donim! Lori Hoxha i bën urimin special Ledion Liços për ditëlindjen (FOTO) – AlpeGossip
Kunata që të gjithë do të donim! Lori Hoxha i bën urimin special Ledion Liços për ditëlindjen (FOTO)

Kunata që të gjithë do të donim! Lori Hoxha i bën urimin special Ledion Liços për ditëlindjen (FOTO)

Moderatori i njohur Ledion Liço sot feston ditëlindjen e tij të 32-të. Në këtë ditë speciale të tij, që në orët e para të mëngjesit Ledioni ka marrë urimin më të bukur nga kunata e tij, Lori Hoxha.

“Gëzuar ditëlindjen për këtë shpirt të bukur. Faleminderit që më ke mësuar të jem vetvetja, faleminderit që e ke bërë motrën time të lumtur, dhe faleminderit për London biri”, shkruan Lori në postimin e saj në Instagram.