Sa e përkëdhelur paska qenë! Shoqet e presin për të dalë, këngëtarja shqiptare bën veprimin e papritur duke u shfaqur me… (VIDEO) – AlpeGossip
Sa e përkëdhelur paska qenë! Shoqet e presin për të dalë, këngëtarja shqiptare bën veprimin e papritur duke u shfaqur me… (VIDEO)

Sa e përkëdhelur paska qenë! Shoqet e presin për të dalë, këngëtarja shqiptare bën veprimin e papritur duke u shfaqur me… (VIDEO)

Jo vetëm vajzat e thjeshta por edhe vajzat e famshme të showbizz-it mund të jenë të përkëdhelura.

Këtë fakt na e ka treguar edhe këngëtarja e famshme, Morena Taraku e cila me anë të një video të postuar në Instagram na ka treguar një veprim nga ata të cilat çdo vajzë mund ta ketë bërë të paktën një herë.

Teksa ka shkruar në koment: “Teksa të presin shoqet për të dalë”, Morena shfaqet duke u përkëdhelur me ëmbëlsira dhe një arush lodër.

S’ka faj Morena! Fundja të jesh e famshme ka të mirat e veta…