Çmendet Mihrije Braha/ Tradhëton burrin ja kë dashuron tani.. – AlpeGossip
Çmendet Mihrije Braha/ Tradhëton burrin ja kë dashuron tani..

Çmendet Mihrije Braha/ Tradhëton burrin ja kë dashuron tani..

Këngëtarja Mihrije Braha është shumë aktive në rrjetet sociale, e sidomos kohën e fundit kur publikon aq shumë imazhe në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo është parë e veshur me fustanin e bardh dhe teksa po buzëqeshte e dekoncentruar nga kamera. Por kjo nuk është e vetmja pasi ditëve paraprake ajo ka publikuar vazhdimisht imazhe të saja e me Naimin.

Ndryshe, Mihrija ka shumë kohë në skenë kurse së bashku me bashkëshortin, Naimin udhëheqin një emision televiziv