KARANTINA E VIP-AVE/ Nga festimi i ditëlindjes në shtëpi tek “arratisja” në det (FOTO) – AlpeGossip
KARANTINA E VIP-AVE/ Nga festimi i ditëlindjes në shtëpi tek “arratisja” në det (FOTO)

KARANTINA E VIP-AVE/ Nga festimi i ditëlindjes në shtëpi tek “arratisja” në det (FOTO)

Si çdo ditë edhe sot do tju sjellim disa pjesë të karantinës së VIP-ave.

VIP-at po e kalojnë kohën në mënyra të ndryshme duke u kënaqur dhe argëtuar në shtëpi, por ndonjëhere edhe me “arratisje” nga karantina.

AlpeNews ju risjell disa nga momentet e vipave sot në karantinën e tyre.

Arbana Osmani ndryshe nga sitët e tjera që e shikonim në shtëpi duke gatuar sot ka  vendosur të arratiset nga shtëpia drejt detit.

View this post on Instagram

(Not) Blue💙

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Karantina e Xhensila Myrtezaj ka qënë shumë e veçantë, pasi ajo sot ka festuar 27 vjetorin në kushte izolimi.

Ami e ka kaluar një pjesë të kohës duke në oborrin e saj duke marrë disa rreze dielli në këto kohë karantine.

Enca e ka kaluar kohën duke parë filma në Netflix.

Elita Rudi e ka kaluar kohën me  dialin e saj. Në instastoryn e Elitës shihet djali i sajë me një fletore ku po mëson të shkruaj, edhe pse i vogël ai akoma nuk po meson të shkruaj por të  “zhgarravisi” fletorer edhe muret e shtëpisë siç shihet në fotot e mëposhtëme.