NË KOHË KORONAVIRUSI/ Ditëlindja në karantinë e Bieta Sulos, moderatorja merr surprizën e këndshme (FOTO) – AlpeGossip
NË KOHË KORONAVIRUSI/ Ditëlindja në karantinë e Bieta Sulos, moderatorja merr surprizën e këndshme (FOTO)

NË KOHË KORONAVIRUSI/ Ditëlindja në karantinë e Bieta Sulos, moderatorja merr surprizën e këndshme (FOTO)

Kjo ditëlindje e ka gjetur ndryshe Bieta Sulon.

Moderatorja e njohur është detyruar të festojë e mbyllur në shtëpinë e saj vetëm me familjen.

Bieta mbush 35-vjeç dhe pavarësisht situatës ajo ka marrë një surprizë të vogël.

Bieta ka ndarë në Instagram foto nga festa e vogël dhe pranë saj është vogëlushi Kroi Art.

“Na gjeti kështu kjo ditë e vitit të 35-të”, shkruan Bieta në foto.

 

Moderatorja është e detyruar që për shkak të profesionit të mos qëndrojë në shtëpi dhe çdo ditë e shohim në ekranin e “Top Channel”.