Djemtë e West Side Family realizojnë dëshirën e Dr. Florit, publikojnë këngën kushtuar... - AlpeGossip
Djemtë e West Side Family realizojnë dëshirën e Dr. Florit, publikojnë këngën kushtuar…

Djemtë e West Side Family realizojnë dëshirën e Dr. Florit, publikojnë këngën kushtuar…

West Side Family është pa dyshim grupi më i dashur i muzikës shqiptare.

Së fundmi Landi dhe Armiri sollën për publikun këngën “Beso”, një dedikim i lënë në mes nga i ndjeri Dr. Flori. Kënga u prit shumë mirë nga publiku i cili kishte kohë që aludonte një dalje në skenë me një produkt të ri të grupit aq të dashur për ta.

Landi dhe Armiri pasditen e sotme kanë qenë të ftuar në emisionin e Rudina Magjisarit, ku kanë zbuluar se kënga “Beso” është një dedikim i Dr. Florit për djalin e tij Daniel.