Armina Mevlani dhe Jonida Maliqi me të njëjtën çantë që kushton 725 euro – AlpeGossip
Armina Mevlani dhe Jonida Maliqi me të njëjtën çantë që kushton 725 euro

Armina Mevlani dhe Jonida Maliqi me të njëjtën çantë që kushton 725 euro

Dy vajzat me shumë shije në veshje si Armina Mevlani dhe Jonida Maliqi, sigurisht që mund të pëlqejnë të njëjtat rroba ose aksesorë. Duke qenë se të dyja janë fashion blogere, ato publikojnë në profilet respektive në Instagram tendencat më të fundit të modës.

Një çantë me mbishkrimin “Sculpture” gjendet në fotot e të dy vajzave. Armina e ka kombinuar me një fustan saten dhe me një palë çizme të zeza. Ndërsa Jonida e ka kombinuar me një këmishë me kuadrate, dhe me çizme të zeza, njësoj si Armina. Ups se për pak harruam, kjo çantë kushton plot 725 euro.