Bleona nuk ka të ndalur, ÇMEND rrjetin me VIDEO nudo! Ja si duket këngëtarja - AlpeGossip
Bleona nuk ka të ndalur, ÇMEND rrjetin me VIDEO nudo! Ja si duket këngëtarja

Bleona nuk ka të ndalur, ÇMEND rrjetin me VIDEO nudo! Ja si duket këngëtarja

Këngëtarja Bleona Qereti është në kulmin e komentimeve.
Ajo është diskutuar gjatë në media për daljen e saj të ekzagjeruar në tapetin e kuq tëndarjes së çminmeve ‘Oscar’.

Menjëherë pas atij skandali Bleona publikoi këngën e saj më të re ku si gjithmonë u komentua per pamjen e saj thuajse nudo.

Shkëputur nga video këngëtaraj ka publikuar disa pamje ku shfaqet tepër sensuale dhe me gjoks tërësist të ekspozuar.

@spotify #wickedlove #bleona

A post shared by Bleona (@bleona) on

@spotify 🙂

A post shared by Bleona (@bleona) on