“NUK O VEÇ GANG”/ Makina me “efekt verbues” e reperit shqiptar, BILD i dedikon artikull Stresit (FOTO) – AlpeGossip
“NUK O VEÇ GANG”/ Makina me “efekt verbues” e reperit shqiptar, BILD i dedikon artikull Stresit (FOTO)

“NUK O VEÇ GANG”/ Makina me “efekt verbues” e reperit shqiptar, BILD i dedikon artikull Stresit (FOTO)

Policia e Düsseldorf ka tërhequr nga qarkullimi makinën tip “BMW X5” e reperit Stresi nga qarkullimi.

Gazeta gjermane BILD shkruajti se arsyeja ishte ngjyra e artë, e cila mund të shkaktonte “efekt verbues” në trafik. Pas kësaj, i dedikoi një artikull reperit Stresi, i cili përdori këtë makinë në klipin e tij “Nuk o vec gang”.

Gazeta shkruan se BMW X5 ngjyrë floriri, mund të arrijë nga 0 në 100 km në vetëm 3,8 sekonda. Ndër të tjera shton se është një makinë luksoze e cila arrin 700 kuaj fuqi dhe ka çmim marramendës.

Ky shkrim i ka rënë në sy Stresit, i cili e ka falenderuar gazetën gjermane.