FUSTAN TË KUQË DHE ME PIKA/ Ajola Xoxa dhe Alketa Vejsiu bëjnë “xing” (FOTO) – AlpeGossip
FUSTAN TË KUQË DHE ME PIKA/ Ajola Xoxa dhe Alketa Vejsiu bëjnë “xing” (FOTO)

FUSTAN TË KUQË DHE ME PIKA/ Ajola Xoxa dhe Alketa Vejsiu bëjnë “xing” (FOTO)

Një fustan i kuq me pika të bardha duket se asnjëherë nuk do të dalë mode. Me siguri të gjitha gratë duhet të kenë një fotografi të viteve të shkuara veshur me një fustan të tillë, që dikur cilësohej si një nga modelet më të bukura.

Këtë vit dhe këtë sezon vjeshte duket se ka një rikthim të këtij trendi kaq klasik dhe shumë stil në të njëjtën kohë të inspiruar nga vitet 60.

Alketa Vejsiu edhe Ajola Xoxa kanë veshur të njëjtin fustan dhe mund të themi se duken të mrekullueshme.