“ARMINA RUAJ BURRIN”/ Jul Deda e paralajmëron por përgjigjen e merr nga Shkëlzeni: Vreshtin e ruan…(FOTO) – AlpeGossip
“ARMINA RUAJ BURRIN”/ Jul Deda e paralajmëron por përgjigjen e merr nga Shkëlzeni: Vreshtin e ruan…(FOTO)

“ARMINA RUAJ BURRIN”/ Jul Deda e paralajmëron por përgjigjen e merr nga Shkëlzeni: Vreshtin e ruan…(FOTO)

Edhe pse kanë vite që janë në një lidhje, Armina Mevlani tregon në çdo moment se është shumë e dashuruar me partnerin e saj Shkëlzen Berishën.

Ditën e sotme ajo postoi një foto të të fejuarit të saj të veshur me kostum, ndërsa la të kuptohej se kishte mbetur pa fjalë nga paraqitja e tij.

“O Zot”, ishte mbishkrimi i fotos i shoqëruar me emoji-t me sytë zemra.

E njëjta foto u publikua edhe në profilin e Shkëlzenit, ku vijuan komentet mes dyshes dhe aktorit të humorit Jul Deda.

Ishte ky fundit që i tregon Arminës të bëj kujdes: “Ruaj burrin!”.

Jul Deda mori dy përgjigje nga ndryshme nga çifti, Shkëlzeni shkroi: “’Vreshtin’ e ruan frika” dhe Armina “Kam teknikat e mia unë në ruajtje”.