E PYESIN PËR NDARJEN NGA VIN VELI/ Bora Zemani i rikthehet ditëve të vështira dhe përgjigjet sinqerisht – AlpeGossip
E PYESIN PËR NDARJEN NGA VIN VELI/ Bora Zemani i rikthehet ditëve të vështira dhe përgjigjet sinqerisht

E PYESIN PËR NDARJEN NGA VIN VELI/ Bora Zemani i rikthehet ditëve të vështira dhe përgjigjet sinqerisht

Moderatorja Bora Zemani dhe Dj Vin Veli vendosën t’i jepnin fund lidhjes së tyre dhe të ishin vetëm dy prindër të mirë për djalin e tyre.

Pasi kur bëhet fjalë për Abrorin, Bora dhe Vini janë gjithmonë bashkë!

Edhe Bora u bë pjesë e trendit më të fundit në “Instagram”, ku në vendin e gazetarëve janë fansat e moderatores.

Kurioziteti i shumë prej tyre, ishte për jetën e Borës pas ndarjes, ndërsa kishte të tjerë që e ftonin për t’u njohur më shumë.

E  pyetur nëse ndarja nga Vin Veli ishte e dhimbshme, Bora iu përgjigj:

“Nuk besoj se ka ndarje të thjeshtë” – duke lënë të kuptohet se nuk ka qënë e lehtë ndarja për moderatoren.

Së fundmi, Bora Zemani është shkëputur nga ekrani i “Digitalb” dhe ka vendosur të shfaqet me një projekt të ri në një tjetër televizion, por ende nuk ka treguar përse bëhet fjalë.