U SHPALL MATURANTJA MË E BUKUR/ Rrëfehet mbesa e Bajraktarit të Shoshit: Si humba takimin me Fadil Berishën, s’i kushtova rëndësi (VIDEO) – AlpeGossip
U SHPALL MATURANTJA MË E BUKUR/ Rrëfehet mbesa e Bajraktarit të Shoshit: Si humba takimin me Fadil Berishën, s’i kushtova rëndësi (VIDEO)

U SHPALL MATURANTJA MË E BUKUR/ Rrëfehet mbesa e Bajraktarit të Shoshit: Si humba takimin me Fadil Berishën, s’i kushtova rëndësi (VIDEO)

Adoleshentja e shpalur si maturantja më e bukur në Shqipëri ka treguar se ka humbur një takim me fotografin më të njohur shqiptar, Fadil Berishën.

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Xhoi Fusha u pyet nëse kishte ndonjë plan të merrej me modelin.

“Kur isha me pushime në Neë York, kushërira ime po bënte muhabet me Fadil Berishën, por unë do të kthehesha në Shqipëri dhe nuk e takova fare,”– tha 18-vjeçarja e njohur edhe si mbesa e Bajraktarit të Shoshit.

Pjesë nga biseda

Sulo: Nuk kishe mundësi të shtyje biletën për një takim me Berishën?

Fusha: Nuk i kushtova rëndësi të them të drejtën. Nuk e pashë me aq shumë rëndësi.