Aktorja e serialit “Kara Sevda” e paska fiksim këngën shqiptare/ Shikoni si kërcen (VIDEO) - AlpeGossip
Aktorja e serialit “Kara Sevda” e paska fiksim këngën shqiptare/ Shikoni si kërcen (VIDEO)

Aktorja e serialit “Kara Sevda” e paska fiksim këngën shqiptare/ Shikoni si kërcen (VIDEO)

Nëse ke qenë fans i serialit turk “Kara Sevda” me siguri e mban mend Deniz-in e vogël.

Kemal dhe Nihan ishin dy aktorët protagonistë të cilët kishin vogëlushen Deniz, pas së cilës u afeksionuan shumë jo vetëm publiku por edhe aktorët e serialit.

Emri i vërtetë i Deniz është Arven dhe është shumë e famshme në rrjetet sociale dhe ka rreth 885 mijë fansa.

Në një video të fundit që ka publikuar nëna e saj, vogëlushja shihet duke kërcyer nën ritmet e këngës shqiptare “Macja le të laget”.

Arven u përshtat kaq shumë me stafin e serialit “Kara Sevda” saqë aktorët e shohin dhe e takojnë edhe pas përfundimit të xhirimeve.

Aktori që u afeksionua më shumë pas vogëlushes është Kaan Urgancıoglu, i cili luante rolin e Emirit në serial.

View this post on Instagram

#arvenberen66 #arvenberen822 @arvenberen66 @arvenberen66

A post shared by arven (@arvenberen822) on