“NDRYSHIMI DRASTIK”/ Oriola Marashi bëhet bjonde dhe ne nuk po u besojmë syve (FOTO) – AlpeGossip
“NDRYSHIMI DRASTIK”/ Oriola Marashi bëhet bjonde dhe ne nuk po u besojmë syve (FOTO)

“NDRYSHIMI DRASTIK”/ Oriola Marashi bëhet bjonde dhe ne nuk po u besojmë syve (FOTO)

Oriola Marashi është një ndër modelet më të kërkuara dhe seksi, e cila tërheq gjithmonë vëmendjen me fotot dhe videot provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Modelja ka publikuar disa foto në “Instagram” dhe na  ka habitur  me ndryshimin drastik që ka bërë në pamje.

Ajo ndodhet në Francë bashkë me Elenën,Beatrixin dhe Endritin.  Oriola ka vendosur që të heq dorë nga flokët brune dhe i ka lyer ato bjonde platin.

Kjo ngjyrë i shkon jashtëzakonisht shumë modeles seksi dhe e bën atë të duket si një tjetër person.

Bjonde bëjnë më shumë qejf?” shkruan Oriola krah fotos