POSTOI FOTON E NXEHTË ME BIKINI/ Motrat Sara dhe Redia e ngacmojnë Lori Hoxhën për… (FOTO) – AlpeGossip
POSTOI FOTON E NXEHTË ME BIKINI/ Motrat Sara dhe Redia e ngacmojnë Lori Hoxhën për… (FOTO)

POSTOI FOTON E NXEHTË ME BIKINI/ Motrat Sara dhe Redia e ngacmojnë Lori Hoxhën për… (FOTO)

Ashtu si shumë Vip-a të showbizz-it edhe Lori Hoxha vendosi të promovojë turizmin shqiptar me një foto të nxehtë të postuar në Insta, buzë detit e veshur me një body bikini.

Ndonëse qëllimit i përshkrimit të fotos ishte promovimin dhe thirrja e vizitorëve që të vijnë në vendin tonë, motrat e Lorit, Sara dhe Redia e kanë parë këtë foton nga një këndëvështrim tjetër, duke e ngacmuar paksa fashionistan.

“E bukura Shqipëri, vizitoni Shqipërinë “, shkruan Lori në përshkrimin e fotos së vendosur në Instagram ndërsa Redia i ka komentuar: “Vetëm Shqipërinë nuk shohim këtu”.

Ndërsa Sara nga ana tjetër ka mbështetur mendimin e Redia-s duke shkruar: “Hahahaha kështu po mendoja dhe unë”.

Gocat mesa duket i kanë rënë pikës. Me këto linja kaq seksi të Lorit vështirë se mund të mendosh diçka tjetër.