DASHURIA PËR KAFSHËT/ Nga macet, qentë e deri tek kaviet, VIP-at shqiptarë që i kanë pjesë të jetës (FOTOT) – AlpeGossip
DASHURIA PËR KAFSHËT/ Nga macet, qentë e deri tek kaviet, VIP-at shqiptarë që i kanë pjesë të jetës (FOTOT)

DASHURIA PËR KAFSHËT/ Nga macet, qentë e deri tek kaviet, VIP-at shqiptarë që i kanë pjesë të jetës (FOTOT)

Shumë prej VIP-ave shqiptarë janë lidhur ngushtë edhe me “kafshët” e tyre shtëpiake.

Ata  nuk e kanë fshehur adhurimin e madh që kanë për kafshët, duke filluar nga macet, qentë e deri tek kavjet.

Këto te fundit bërë miq të ngushtë dhe pjesë e rëndësishme  e jetës së tyre, të cilët as nuk e mendojnë dot veten pa to.

Së fundmi ishte Rudina Dembacaj e cila prej kohësh mban në shtëpinë e saj një kavie. Aajo ka postuar një video ku shihet që e mban në gjunjë dhe luan me atë duke e shtypur me dorë.

Alpegossip.al ju sjell fotot e artistëve të tjerë që kanë kafshë shtëpiake dhe i adhurojnë ato.

View this post on Instagram

Animals are angels with fur💕 Didi #SarkSortOf

A post shared by BΞSΛ (@besaofficial) on

View this post on Instagram

I decide the vibe😝@discoverurstyle

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

View this post on Instagram

MY BOY #TOY 💙

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

View this post on Instagram

Happy Birthdaay to my Superhero 💖 @antigoneramosaj ✨ Life wouldn’t be worth living without you. My biggest inspiration in life is & will forever be you, Mom ✨👸🏻 You’re the woman that sacrificed all her life just to build mine. I can’t imagine the struggle you’ve faced just to raise me and my brother without a “father-figure” to guide us. You’re our superman and our wonderwoman combined together. 💪🏻 I've never seen, someone, going through so much and still be so loving and loyal. A woman who always had a smile on her face! You have taught us well and I always hold your lessons close to my heart. 👼🏽🌸 Thank you for going through hell and back with me & kicking everyone's ass. I hope to make you as proud of me as i am of you. Te dua shumë mam 💕 @antigoneramosaj u bëfsh edhe 100 vjece!

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on