NË PRITJE TË ËMBËL/ Arbana Osmani bëri përgatitjen e fundit, para se të sjellë në jetë vajzën e saj (FOTO) – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Arbana Osmani bëri përgatitjen e fundit, para se të sjellë në jetë vajzën e saj (FOTO)

NË PRITJE TË ËMBËL/ Arbana Osmani bëri përgatitjen e fundit, para se të sjellë në jetë vajzën e saj (FOTO)

Pyetja më e shpeshtë që moderatorja, Arbana Osmani eshte hasiuir ne gjithe keto muaj te shtatzanise eshte se kur do te linde.

Pas komenteve plot humor dhe të mikeshës së saj, Xhemi Shehut, Arbana ka ndarë së fundmi një video në ‘Instastory’.

“Do thoni ju, a linde? Po si do lind unë pa rregulluar flokët?”, ka thënë Osmani në videon ku shfaqet me flokë të lyer e të krehur.

Duket se momenti i shumepritur për Arbanën dhe Eduartin po afron dhe shumë shpejt do të mbajnë në krahë fëmijën e tyre të parë.

arbana o