Syhan rrëfen netët e trishta: Askush nuk martohet, duke menduar se do të divorcohet një ditë – AlpeGossip
Syhan rrëfen netët e trishta: Askush nuk martohet, duke menduar se do të divorcohet një ditë

Syhan rrëfen netët e trishta: Askush nuk martohet, duke menduar se do të divorcohet një ditë

Tuba Buyukustun, ose siç e njohim ne Syhan në telenovelën “Xhesuri dhe e Bukura”, ka folur për herë të parë për divorcin me producentin Onur Saylak. Në një intervistë për “CNN turk”, aktorja rrëfen se ndarja me ish-bashkëshortin pas një viti martesë, ishte një nga periudhat më të vështira në jetën e saj.

“Ishte një periudhë shumë e vështirë dhe shumë e vështirë të jetojë nën atë stres. Askush nuk martohet me një person duke menduar se do të divorcohet një ditë, ndaj edhe ajo situatë ka qenë e vështirë për t’u përballuar. Ishte periudha më e vështirë e jetës sime” – tha Tuba.

Por Tuba e ka hedhur pas krahëve dashurinë e hidhur me producentin pasi prej disa muajsh është në një lidhje dashurie me biznesmenin Umut Evirgen.