Pas deklaratës së John Alites, Kallashi reagon në mënyrën më seksi të mundshme (FOTO) – AlpeGossip
Pas deklaratës së John Alites, Kallashi reagon në mënyrën më seksi të mundshme (FOTO)

Pas deklaratës së John Alites, Kallashi reagon në mënyrën më seksi të mundshme (FOTO)

I ftuar mbrëmjen e djeshme në “Zonë e lirë”, John Alite, ish-mafiozi i njohur me origjinë shqiptare gjatë intervistës u interesua për Kallashin. Ai pyeti Çanin për një vajzë brune që e ka parë në emisionin e tij dhe tregoi se ajo i ka shkruar mesazh. “Të ka rënë në sy Kallashi?”, e pyeti Çani. “Kam dëgjuar që ka folur për mua. Më ka shkruar përshëndetje, por nuk e kam takuar”, tha Alite. “Kallashi është e mirë, por jo për ty”, i tha Çani.

Nuk ka vonuar shumë dhe pak më parë ka reaguar edhe Kallashi. Kërcimtarja pas një kohe të gjatë që nuk bënte foto të tilla, i është rikthyer sot fotove seksi. Ajo ka postuar një foto ku shfaqet lakuriq e mbuluar me shkumë në vaskë. Thoni ta ketë parë Alite këtë foto?