“UPS”/ Motra e Loredanës e lidhur me reperin e njohur shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
“UPS”/ Motra e Loredanës e lidhur me reperin e njohur shqiptar (FOTO)

“UPS”/ Motra e Loredanës e lidhur me reperin e njohur shqiptar (FOTO)

Loredana është kthyer në këngëtaren më të komentuar në media e rrjete sociale, por pak e dinin që ajo ka edhe një motër shumë bukuroshe.

Motra e Loredanës quhet Rozafa dhe së fundmi është bërë pjesë e thashethemeve rozë.

Në media po përflitet se Rozafa është në një lidhje me reperin Gent Fatali.

Ka qenë Genti që ka postuar një foto me Rozafën ku ajo e ka fshehur fytyrën.

Motra e Loredanës tashmë është bërë shumë e famshme dhe ka krijuar në Instagram një profil bloggere-je.