ASKUSH NUK E KISHTE VËNË RE/ Kejvina Kthella zbulon problemin në trup (FOTO) - AlpeGossip
ASKUSH NUK E KISHTE VËNË RE/ Kejvina Kthella zbulon problemin në trup (FOTO)

ASKUSH NUK E KISHTE VËNË RE/ Kejvina Kthella zbulon problemin në trup (FOTO)

Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella u bë shumë e njohur për publikun shqiptar dhe vazhdimisht komentohet në media për jetën private. Bukuroshja bjonde është mjaft e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale ku publikon vazhdimisht foto dhe video nga jeta e saj.

 

Së fundmi, ajo është larguar me pushime dhe ka publikuar vazhdimisht foto dhe video me rroba banjo ku ka ekspozuar linjat perfekte. Mirëpo, njëra nga fanset u bë kurioze dhe e ka pyetur Kejvinën se nëse ka celulit ashtu si gjithë femrat.

“Amon a ke celulit ti, he ma hiq këtë merak.. si yll moj”, i shkruan vajza ndërkohë që Kejvina ja kthen: “Po normal qe kam…mua më pëlqejnë sufllaqet…faleminderit.”