DASHURIA që do ta kishte zili çdo femër/ Lum si Andrra! Sinani tregon në mënyrën më të pabesueshme sa…(FOTO) – AlpeGossip
DASHURIA që do ta kishte zili çdo femër/ Lum si Andrra! Sinani tregon në mënyrën më të pabesueshme sa…(FOTO)

DASHURIA që do ta kishte zili çdo femër/ Lum si Andrra! Sinani tregon në mënyrën më të pabesueshme sa…(FOTO)

Andrra dhe Sinan Hoxha janë ndër çiftet më të dashura në publik, transmeton Indeksonline.

Sinan si fund ka publikuar një foto në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet së bashku me bashkëshorten e tij, Andrrën.Të dy ata duken shumë të këndshëm, kurse Sinani edhe njëherë ka treguar se sa i dashur është me bashkëshorten dhe sa shumë e do.