PUTHËN PUBLIKISHT FËMIJËT NË BUZË/ Këto janë fotot virale të vip-eve që po çmendin rrjetin – AlpeGossip
PUTHËN PUBLIKISHT FËMIJËT NË BUZË/ Këto janë fotot virale të vip-eve që po çmendin rrjetin

PUTHËN PUBLIKISHT FËMIJËT NË BUZË/ Këto janë fotot virale të vip-eve që po çmendin rrjetin

Së fundmi puthja e nëna me të voglit e tyre po kthehen në pozat virale të Instagramit. Jo vetëm vip-ate  huaj por edhe ato shqiptare i jamnë bashkuar trendit të momentit ku kanë publikuar imazhe duke puthur fëmijën.

Dhe pse shpesh këto foto janë kritikuar nga ndjekësit duket se femrate  shoqbizit nuk kanë ndërmend të ndalojn së publikuari një pozë të tillë.

Duke mos marrë parasysh kritikat dhe paragjykimet këto janë vip-et që na dhuruan një foto kaq të ëmbël në rrjetet sociale.

Sara Hxha

Miriam Cani

Çiljeta Xhilaga

Adrola Dushi

Jonida Maliqi

Nora Istrefi

AlpeNews.al