LEDRI VULA KA POSTUAR FOTON E ERMALIT ME LEK/ Nuk e ka ditur se do “e fundoste” – AlpeGossip
LEDRI VULA KA POSTUAR FOTON E ERMALIT ME LEK/ Nuk e ka ditur se do “e fundoste”

LEDRI VULA KA POSTUAR FOTON E ERMALIT ME LEK/ Nuk e ka ditur se do “e fundoste”

Ermal Fejzullahi dhe Ledri Vula janë dy këngëtarët me origjin nga kosova që pëlqehen gjithmonë nga fansat.

Të dy këngëtarët njihen për bashkëpunimet e tyre të suksesshme që kthehen në hite gjithmonë.

Miqësia e tyre është vën re gjithmonë në media ditën e sotme Ermali ka pasur ditëlindjen edhe urimi i reperit të njohur nuk mund të mungonte.

Ledri e ka uruar mikun e tij nëpërmjet një postimi në ” Instastory” ajo që bie në sy janë lekët që mbanë në dorë Ermali.

Ermali është një këngëtar shumë i suksesshëm prandaj ne” nuk habitemi “që i ri dora plotë.