Kylie Jenner thyen premtimin! Publikon në rrjetet sociale foton e adhurueshme të Stormy-t – AlpeGossip
Kylie Jenner thyen premtimin! Publikon në rrjetet sociale foton e adhurueshme të Stormy-t

Kylie Jenner thyen premtimin! Publikon në rrjetet sociale foton e adhurueshme të Stormy-t

Nuk ka kaluar shumë javë dhe Kylie Jenner ka vendosur të thyejë premtimin!

Kylie fshiu të gjitha fotot e Stormi-t nga profili i saj në “Instagram” dhe deklaroi se do e mbajë larg rrjeteve sociale vogëlushen e saj.

Mirëpo, Kylie ka surprizuar të gjithë fansat me foton e publikuar në “Snapchat”, ku shfaqet duke mbajtur në krahë të voglën e saj.

“Asgjë më e mirë dhe dashuria ime e vogël”- shkruan ylli i “Life of Kylie”, në fotot e bëra publike.

Pas disa ditësh, Stormy Webster feston muajin e pestë të lindjes dhe sigurisht që Kylie do të organizojë një festë madhështore pranë miqve dhe familjarëve të saj.