Pasi e bënë të lidhur me “Escobarin”, shikoni çfarë bën tani Armela për reperin (FOTO) – AlpeGossip
Pasi e bënë të lidhur me “Escobarin”, shikoni çfarë bën tani Armela për reperin (FOTO)

Pasi e bënë të lidhur me “Escobarin”, shikoni çfarë bën tani Armela për reperin (FOTO)

Mjaftoi një foto ku Armela Hyseni, ish-banorja e Big Brother, ishte e ulur në prehrin e reperit Escobars që shumë fansa të vërshonin me komentet e tyre ku shpreheshin të bindur se dyshja tashmë është në një lidhje.

Jo vetëm fansat por edhe mediet rozë spekuluan diçka të tillë dhe më pas ishte pikërisht ish-banorja e Big Brother që hodhi poshtë të gjitha dyshimet duke saktësuar se me reperin ishin thjesht miq dhe nuk e shikonte si një partner të ardhshëm.

Ndonëse ju akoma keni dyshimet tuaja dhe mendoni se në çfarë fazë mund të jetë raporti i dyshes, sot Armela me një postim në Instastory ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj këngën e re të reperit Escobars me titull “Anna”.