E shohim gjithmonë të kuruar deri në detaje/ Alketa Vejsiu “kapet mat” pa make up (FOTO) – AlpeGossip
E shohim gjithmonë të kuruar deri në detaje/ Alketa Vejsiu “kapet mat” pa make up (FOTO)

E shohim gjithmonë të kuruar deri në detaje/ Alketa Vejsiu “kapet mat” pa make up (FOTO)

Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të mira shqiptare, shumë e dashur për publikun dhe prej vitesh e kemi parë në televizion të drejtojë emisione të ndryshme. Ajo është shpesh në kontakt me fansat nëpërmjet profilit të saj në Instagram ku ndan foto të ndryshme nga programet, por edhe nga përditshmëria. Në çdo dalje të saj publike, si në ekran ashtu edhe në rrjetet sociale, e kemi parë të kuruar deri në detaje, mirëpo robiz.al ka siguruar një foto ku shihet Alketa shumë sportive dhe pa make up pas një ditë të lodhshme me siguri.