Bota e artit në zi/ Ndahet nga jeta aktori i njohur. Serialet e tij i keni parë të gjithë (FOTO)] – AlpeGossip
Bota e artit në zi/ Ndahet nga jeta aktori i njohur. Serialet e tij i keni parë të gjithë (FOTO)]

Bota e artit në zi/ Ndahet nga jeta aktori i njohur. Serialet e tij i keni parë të gjithë (FOTO)]

Ai luajti një sërë rolesh në seriale të mëdha televizivë si “Sons of Anarchy”, “NYPD Blue” dhe “CSI: NY”. Bëhet fjalë për Paul John Vasquez i cili fatkeqësisht është ndarë nga jeta. Ai vdiq mëngjesin e së hënën nga një sulm në zemër në shtëpinë e babait të tij në San Jose. I ati e gjeti në gjendje të pavetëdijshme, menjëherë u thirr ambulanca, por nuk mundi të shpëtonte dhe u nda nga jeta në moshën 48-vjeçare.