KOPJON RIHANËN/ Kim kardashian bën të njëjtin model flokësh (FOTO) – AlpeGossip
KOPJON RIHANËN/ Kim kardashian bën të njëjtin model flokësh (FOTO)

KOPJON RIHANËN/ Kim kardashian bën të njëjtin model flokësh (FOTO)

Rihana para disa ditësh ndezi rrjetin me modelin e ri të flokëve.Shum vajza filluan të inspiroheshin dhe pa kuptuar modeli i flokëve të Rihanës u kthye në TREND.

Sot Kim Kardashian  poston fotom ku na tregon se ka prerë flokët. Vallë edhe Kimi u frymëzua nga Rihana?

Pa dyshim që prerja shkutër dhe simetrike e flokëve do jetë trendi i verës 2018. Të dyja bukuroshet duken super me këtë look-n e ri .