Kur ”tërbohen” yjet e showbizz-it! Kourtney Kardashian i dredh të pasmet para fytyrës, Kendall Jenner i vendos dorën në..(FOTO) – AlpeGossip
Kur ”tërbohen” yjet e showbizz-it! Kourtney Kardashian i dredh të pasmet para fytyrës, Kendall Jenner i vendos dorën në..(FOTO)

Kur ”tërbohen” yjet e showbizz-it! Kourtney Kardashian i dredh të pasmet para fytyrës, Kendall Jenner i vendos dorën në..(FOTO)

Stina e verës tashmë ka ardhur dhe duket se edhe yjet e showbizz-it po e përjetojnë plot emocion rritjen e temperaturave.

Të paktën këtë e themi me plot bindje po t’i hedhim një sy një video që ka postuar Kendall Jenner në Instastory teksa ka qenë me motrën e saj Kourtney Kardashian në një disko për të shijuar ritmet e muzikës.

Mesa duket vajzat e kanë shijuar shumë atmosferën dhe Kourtney shfaqet duke dredhur të pasmet ndërsa Kendall e ka mbështetur dorën mbi të pasmet e bollshme të së motrës.

Dashuri motrash! Ksaj po që i thonë të kesh mirëkuptim…