JU KISHTE MUNGUAR? Gjiko e ka gati projektin e ri pas karantinës dhe ka për të qenë nam! (VIDEO) – AlpeGossip
JU KISHTE MUNGUAR? Gjiko e ka gati projektin e ri pas karantinës dhe ka për të qenë nam! (VIDEO)

JU KISHTE MUNGUAR? Gjiko e ka gati projektin e ri pas karantinës dhe ka për të qenë nam! (VIDEO)

Duket se koha në karantinë nuk ka shkuar dëm për reperin Gjiko, i cili sot ka ndarë një lajm të bukur me fansat e tij.

Reperi e ka gati një projekt të ri, një pjesë të të cilit e ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

Gjiko shfaqet duke xhiruar këngën e re e cila jemi të bindur se do të bëjë namin këtë verë.

Projekti i ri është super ritmik si gjithmonë, mirëpo Gjiko ende nuk ka zbuluar të tjera detaje për të, duke na bërë tepër kuriozë.

Duket se kënga do të vijë solo dhe është drejt përfundimit, pavarësisht se nuk kemi një datë publikimi.

“Kush e do një xhiro?”- thotë Gjiko teksa filmon një skenë të videoklipit të tij.

Në fakt, nuk duam xhiro por sa më shpejt këngën e re!