”NË VESHJE S’KE GUSTO FARE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”NË VESHJE S’KE GUSTO FARE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”NË VESHJE S’KE GUSTO FARE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Tayna ka postuar një foto ku duket teksa pozon para një pasqyre. Teksa shumë ndjekës e kanë komplimentuar për look-un e saj, njëri nuk ndan të njejtin mendim.

Aulona Musta ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku dukete veshur me një pulovër-fustan dhe një palë gjysëm çizme të zeza. Mesa duket një ndjekësi nuk i pëlqen ky kombinim.

Ilda Bejleri ka publikuar një foto ku duket e veshur e gjitha me të zeza teksa pozon për kamerën. Një ndjekësi i është dukur e çuditshme që moderatorja në këtë foto ka pozuar duke ndenjur drejtë… /AlpeGossip.al