U PËRFOL SE JANË NË NJË LIDHJE/ E dashura e Ardianit ka dy fjalë për Jasminën – AlpeGossip
U PËRFOL SE JANË NË NJË LIDHJE/ E dashura e Ardianit ka dy fjalë për Jasminën

U PËRFOL SE JANË NË NJË LIDHJE/ E dashura e Ardianit ka dy fjalë për Jasminën

Ardian Bujupi përflitej prej kohësh se është në një lidhje dashurie me Sabrine Khan. Por teksa thashethemet rreth tyre duket sikur mbetën në hije, në skenë doli Jasmin Kadriu, e cila gjithashtu u bë kryefjalë e mediave rozë për një lidhje me Adrianin pasi mori pjesë në një prej klipeve që ka realizuar së fundmi.

U përfol se janë në lidhje, e dashura e Ardianit ka dy fjalë

Ndërkohë dyshja kanë mohuar se janë bashkë. Por, pavarësisht asaj që thuhet, duket se Sabrina dhe Jasmin kanë një raport shumë të mirë.

U përfol se janë në lidhje, e dashura e Ardianit ka dy fjalë

Balerina ka publikuar një video në TikTok ku Jasmin i ka komentuar: “Boss babe.” Ndërkohë, Sabrine i ka kthyer: “Të dyja ne”.

U përfol se janë në lidhje, e dashura e Ardianit ka dy fjalë

U përfol se janë në lidhje, e dashura e Ardianit ka dy fjalë